مجموعه ” حس خوب زندگی ” که به عنوان برترین مجموعه سلامت و تندرستی ایران نیز شناخته میشود جزء معدود برندهای ایرانیست که توانایی رقابت با همتا های جهانی خود را دارد و توانسته بین 10 مجموعه برتر اسپا، فیتنس و سلامت دنیا قرار گیرد که با کیفیت و تمرکز بسیار بر ارائه خدمات تخصصی به مشتریان خود میتواند نقش پررنگی را در زمینه ورزش و سلامت برای مخاطبان خود ایجاد کند. همکاری 4 ساله استاد فریبرز میرکبیری با مجموعه حس خوب زندگی به عنوان یک برند موفق و پیشرو در ایران که مخاطبان بسیاری را جلب کرده است جزء افتخارات گروه نگاتیو استودیو است.

حس خوب زندگی  پس از  سالها مطالعه مستمر و بهره گیری از دانش بیش از 43 گروه متخصص داخلی و خارجی، در سال 1391 مجموعه اسپا و تندرستی “حس خوب زندگی” را در یکی از مرکزی ترین و برجسته ترین مناطق اداری و تجاری شهر تهران افتتاح شد..

مجموعه حس خوب زندگی با عرضه کردن نسل جديدی از خدمات ورزشی لوکس و ارتقاء سبک زندگی، به سرعت به برندی خوشنام تبدیل گشت که بسیار محبوب شده و توانسته مورد استقبال افراد برجسته و سختگیری قرار گیرد که به دنبال فضایی مطمئن، و دارای آرامش اختصاصی در فضایی به وسعت 3500 متر مربع برای بهبود سلامت جسمی و آرامش ذهنی در کنار افرادی هم سطح خود هستند.

چشم انداز مجموعه حس خوب زندگی این است که در صنعت تندرستی به انتخاب اول مشتریان تبدیل شود. در این بخش و همچنین وبسایت این مجموعه میتوانید برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط استاد فریبرز میرکبیری در مجموعه حس خوب زندگی را مشاهده نمائید.