مدرک عکاسی دیجیتال دانشگاه هاروارد - فریبرز میرکبیری

دریافت مدرک عکاسی دیجیتال دانشگاه هاروارد

از بچگی همیشه فکر میکردم افرادی که از هاروارد مدرک میگیرن باید چه موجودات عجیب و غریبی باشن و اینکه چه قدر این اتفاق میتونه براشون خوب و هیجان انگیز باشه. باورم نمیشد که روزی این اتفاق بتونه برای من هم پیش بیاد، اما انگار قسمت این بود که توی کلاس عکاسی دیجیتال دانشگاه هاروارد که به صورت آنلاین و توسط موسسه معروف Alison (آکادمی آلیسون) برگزار میشد شرکت کنم و بعد از گذروندن کامل این دوره و در نهایت دادن امتحان آخر ترم بتونم مدرکش رو با نمره 80/100 دریافت کنم.

باید بگم که حدس دوران بچگیم درست بود و این اتفاق برام واقعا هیجان انگیز و خوشحال کننده بود. تنها چیزی که متوجه نمیشم اینه که یا من خیلی تغییر کردم یا دیگه دانشگاه هاروارد اون هاروارد دوران بچگی من نیست :))

موسسه آلیسون یا Alison Academy به دلیل اعتبار و شهرت بسیار بالا در مجامع علمی بین المللی و همچنین پوشش گسترده موضوعات به روز و کلیدی آموزشی در حوزه های مختلف به یکی از معتبرترین مراجع آموزش آنلاین بین المللی تبدیل شده است و موفق شد تا به معیارهای علمی مورد نظر دانشگاه هاروارد نائل گردد و با این نهاد علمی همکاری داشته باشد. تاکنون بیش از 1.5 میلیون نفر در سراسر جهان در دوره های آموزشی تخصصی آکادمی آلیسون شرکت کرده و با موفقیت فارغ التحصیل شده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =