مد و فشن

خداحافظی همیشگی فرشتگان ویکتوریا سیکرت با دنیای مد

به نظر می‌رسد که آخرین چهره های شرکت کننده برای کت واک ویکتوریا سکرت در سال ۲۰۱۸ یعنی “وینی هارلو” WINNIE HARLOW و “جی جی حدید” GIGI HADID آخرین مدل هایی بودند که برای این برند معروف لباس های زیر زنانه کت واک رفتند. این خبر که باعث شوکه شدن بسیاری از مصرف کنندگان و همچنین طرفداران این برند معروف شد و همچنین باعث کنجکاوی بسیار زیاد در رسانه‌های مختلف نیز شده است و گویا در سال ۲۰۱۹ هیچ کت واکی برای این برند معروف برگزار نخواهد شد. با این وجود تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم نگاه کردن به عکس های گذشته و مدل‌های پیشین ویکتوریا سیکرت است.

تاپ مدل های بسیار معروف دنیا که همیشه ی برای ورود به کت واک های این برند بسیار معروف لباس های زیر زنانه با یکدیگر رقابت می‌کردند دیگر امسال این رقابت را نخواهند داشت و بازدید کنندگان این کت واک های رویایی امسال نمی‌توانند مدل های محبوب شان را در میان فرشتگان ویکتوریا سکرت پیدا کنند.

بعد از ۲۳ سال به نظر می رسد که ویکتوریا سیکرت مجبور به متوقف کردن فعالیت خود خواهد شد. برخی اعتقاد دارند که دلایل اصلی این کار دچار بحران اقتصادی شدن شدید این برند معروف است و برخی دیگر اعتقاد بر این دارند که با توجه به جریان ها و فشارهای به وجود آمده به این برند به خاطر بدن های پرفکت و بی نقص مدل ها این اتفاق به وجود آمده است، زیرا در چند سال اخیر، بسیاری از رسانه ها و گروه های اجتماعی و طرفداران زنان بر علیه این برند بسیار معروف، فعالیت‌های متفاوتی مبنی بر اینکه این برند قصد جایگذاری یک تصویر غلط و بسیار پرفکت از بدنه زنانه را به عموم مردم دارد انجام داده‌اند.

بخوانید
سوال و جواب های پرطرفدار برای ورورد به دنیای مدلینگ

فرشتگان ویکتوریا سکرت

تصویری که به نظر آنها به هیچ عنوان واقعی نیست و در نتیجه این تصویر غلط می تواند فقط باعث از بین رفتن اعتماد به نفس زنان و دختران نوجوان شود و نه تنها تأثیر خوب و مثبتی نمی گذارد که تاثیر آن بسیار مخرب است. این فرشتگان در ظاهر فرشته اند اما باطن آنها شیطانی است و نتیجه فعالیت آنها نیز بسیار مخرب است.

با این وجود به نظر می‌رسد که دلیل اصلی انجام نشدن کت واک سال ۲۰۱۹ برند معروف ویکتوریا سیکرت فقط به دلایل اقتصادی است. برخی نیز معتقدند که دلیل این اتفاق، انتخاب یک طراح لباس زن بوده است که نتوانسته از عهده این وظیفه سنگین به خوبی برآید. با این وجود طبق آمارهای اعلام شده تنها در سال ۲۰۱۹ تعداد ۵۳ مغازه ار این برند معروف در کل دنیا بسته شده است. با این که ایتالیا از معدود کشورهایی است که این برند همچنان در آن مشغول باز کردن شعبه های جدید می باشد اما این بحران اقتصادی و این ضرر مالی شدید برای برند فوق کاملاً واضح است.

این خبر برای اولین بار توسط “شانیا شایک” Shanina Shaik که از سال ۲۰۱۱ تا سال ۲۰۱۸ به عنوان یکی از فرشتگان ویکتوریا سیکرت برای این برند معروف کت‌ واک رفته است اعلام شد. او در مصاحبه با روزنامه “دیلی تلگراف” عنوان می کند متاسفانه امسال هیچ کت واکی برای ویکتوریا سیکرت برگزار نخواهد شد و شخصاً از این اتفاق بسیار ناراحت هستند زیرا که هر بار قدم زدن برای این برند، یک جذابیت متفاوت داشته و هیچ وقت این اتفاق عادت نشده است و اینکه معمولاً در این دوره از سال مشغول برنامه ‌ریزی و تمرین کردن برای برند معروف ویکتوریا سیکرت بودیم، کاری که امسال انجام نشده است.

بخوانید
کامالا هریس، معاون رئیس جمهور آمریکا و زنان سیاستمدار، اینفلوئنسرهای۲۰۲۰

به نظر می رسد که تمام این اتفاقات واقعی است و پس از ۲۳ سال فعالیت تاریخی و رکورد زدن های عجیب و غریب این برند، جذابیت آن رو به افول رفته است. بعضی از اتفاقات معروف دنیای مد و فشن روی استیج این برند اتفاق افتاده است به عنوان مثال کت واک معروف “آیرینا شایک” Irina Shayk در زمان حاملگی خود از “بردلی کوپر” Bradley cooper در شوی ویکتوریا سیکرت انجام شد و برای اولین بار این فرزند آنها در شوی ۲۰۱۶ این برند به دنیا معرفی شد.

خداحافظی همیشگی فرشتگان ویکتوریا سیکرت با دنیای مد

متاسفانه به نظر می رسد که این دوره طلایی تمام شده است، دوره ای که در آن معروف ترین سوپر مدل های دنیا مانند آدریانا لیما ، آلساندرا آمبروزیو، هایدی کلوم، میراندا کر تا رسیدن به بلا حدید، جی جی حدید، و یا کندال جنر بر روی این استیج معروف کت واک رفتند. تا چند ماه پیش از این هیچ کس فکر نمی‌کرد که سرنوشت برند معروف ویکتوریا سیکرت و فرشته های آن که به عنوان پر اقتدار ترین و در عین حال زیباترین های دنیا در کنار یکدیگر نامگذاری شده بود روزی به چنین سرنوشتی دچار شود.

این برند که هر ساله معروفترین مدلهای دنیا را کنار یکدیگر جمع می کرد و به عنوان یکی از استانداردهای بسیار بالای دنیای مدلینگ و مد و فشن مطرح می‌شد ظاهرا رو به افول است. به نظر می‌رسد که باید کت واک سال ۲۰۱۸ این برند معروف لباس زیر زنانه را به‌ عنوان آخرین و احتمالاً یکی از باشکوه ترین های ویکتوریا سیکرت برای همیشه به خاطر بسپاریم و منتظر باشیم و ببینیم که این برنده معروف به چه سرنوشتی دچار خواهد شد.

بخوانید
13 نکته طلایی و مهم برای یک کت واک تمیز در دنیای مدلینگ
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا