مد و فشن

رموز جذابیت امیلیا کلارک (Emilia Clarke)

در این مطلب از سری مقالات مد و فشن مجله آنلاین جومه، با رموز جذابیت امیلیا کلارک (Emilia Clarke) آشنا میشوید. پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید. گاهی تب و تاب فیلم ها و سریال ها آنقدر زیاد و پر طرفدار میشود که تمامی مخاطبان، بازیگران فیلم مورد نظر را زیر زره بین نگاهشان نقد میکنند. اما این نقد ها از زوایای مختلفی است و دید هرکس در این باره نیز متفاوت است. بازیگران زن و مرد در استایلهای متفاوت برای فیلمها انتخاب میشوند و اکثرا بسته به پرمخاطب بودن یک فیلم نقد هایی بیش از اندازه مثبت یا منفی درباره آنها شنیده میشود اما به هر حال بررسی استایل یک بازیگر و نوع آرایش و پوشش او از دید متخصصان این حرفه، به شما کمک خواهد کرد تا از استایلهای درست این بازیگران در دنیای مد استفاده کنیم.

احتمالا شما هم یکی از طرفداران سریال Game of Thrones یا بازی تاج و تخت هستید. قصد داریم در نیم نگاهی زندگی و استایل امیلیا کلارک (Emilia Clarke) را برای شما معرفی و بررسی کنیم:

این بازیگر انگلیسی در 23 اکتبر 1986 متولد شد. پدر امیلیا کلارک متخصص صدا در تئاتر بود و شغل پدرش بود که او را وارد عرصه هنر بازیگری کرد. در واقع با ماهیت کار پدرش، امیلیا تئاتر را شناخت و به تدریج به بازیگری و موسیقی علاقه مند شد. تو نیز مانند سایر بازیگران و هنرپیشه ها کارهای متعددی انجام داد تا بتواند نظرها را به خود جلب کند. پیش از بازیگری، امیلیا به عنوان کارشناس فروش املاک، کارمند مناقصه، پیشخدمت، جوابگوی مرکز خدمات تلفن نیز کار می کرده است.

بخوانید
مهمترین اشتباهات رایج در آرایش کردن - قسمت اول

Emilia Clarke

اما از زندگی امیلیا کلارک که بگذریم , نکته اصلی این مطلب استایل شخصی اوست که به بهانه فیلم بازی تاج و تخت بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. جالب است بدانید که امیلیا کلارک تنها 158 سانتی متر قد دارد! که این میزان قد نشان از ریز نقشی او دارد!  شاید برای شما هم تعجب برانگیز باشد که این دختر ریز نقش چگونه توانسته توجه ها را در جلسات کاری اش به خود جلب کند؟! در بازی تاج و تخت، او ملکه ای جذاب است که ارتش بزرگی به فرمان اوست که بردگی را از بین می برد و با دشمنان خود با اقتدار می جنگد. با تمام ریز نقشی او نقش یک رهبری تمام عیار را به خوبی بازی میکند!

اما حدس میزنم حالا که در مورد قد امیلیا کلارک می دانید، حتما در مورد وزن و بدن او هم کنجکاو شده اید؟ وزن او 52 کیلوگرم و سایز کفش او 6 آمریکاست. در فیلم بازی تاج و تخت اندامی لاغر دارد اما نه استخوانی! خوب است بدانید که قد امیلیا کلارک حتی بین زنان معمولی و متوسط آمریکایی نیز کوتاه محسوب میشود، هر چند در عکسها و فریم های فیلم او بیش از آنچه نشان میدهد بلند به نظر میرسد. اما راز او چیست؟ چگونه میتوان چنین خطای دیدی را ایجاد کرد؟ از سبک  لباسهای امیلیا کلارک چه می توان آموخت؟ حتما شماهم دوست دارید از استایل شخصی او برای بلندتر دیده شدن الهام بگیرید.

EMILIA-CLARKE

اول از همه، اگر هم قد و قواره او هستید میتوانید سبک لباسهایش را دنبال کنید و ببینید چطور لباس میپوشد!
لباس های رسمی تنگ و بلند کلید اصلی است که در تمامی فرش قرمزهایی که شرکت کرده است برای او استایل کشیده تری را در عکسهای امیلیا کلارک به وجود می آورند. او هرگز از لباسهایی که بیش از حد کارشده باشند استفاده نکرده است! لباسهای او دارای طرح و رنگ های ساده و مینیمال و با پارچه های نسبتا روشن هستند. این سبک لباس ها نه تنها باعث میشوند توجه ها را از سادگی لباس به سمت صورت او معطوف کنند بلکه به او چهره ای روشن تر و درخشان تر نیز میدهند.

بخوانید
مانکن های ربات در فشن شو های آینده حضور خواهند داشت

در مرحله دوم، البته امیلیا لباس های میدی را هم دوست دارد و از آنها زیاد استفاده میکند. بیشتر کسانی که قد کوتاه دارند از پوشیدن لباسهای کوتاه میترسند که مبادا باعث کوتاه تر به نظر رسیدن آنها شود. اما اگر از امیلیا الگو بگیرید که پاهای ریزنقش و زیبایی آنها را با لباسهایی به رنگهای زیبای پاستیلی میپوشاند متوجه میشوید که قطعا کوتاه تر به نظر نمیرسید بلکه زیباتر نیز خواهد بود. خوب البته لازم به گفتن هم نیست که کفشهای پاشنه بلند نیز با این سبک به خوبی همراه میشوند.

emilia-clarke-life

مورد سوم، ملکه زیبای ما و مادر اژدها دارای کمد لباسهایی پر از لباس های توری است که شامل طیف متفاوتی از صورتی های روشن است که تا سفید و از لباس های کژوال  تا لباس های رسمی را در بر میگیرد، او از بین این لباسها انتخاب مناسب را برای راه رفتن روی فرش قرمز گرفته تا قدم زدن در خیابان انتخاب میکند!

و در نهایت مورد چهارم اینکه اگر ازطرفداران امیلیا کلارک هستید حتما شما هم دامن های سفید کوتاه و پیراهن هایی که با کفشهای پاشنه بلند ست میکند را دوست دارید. سبکی که به نوعی امضای شخصی اوست که در هرمکانی او را به ستاره درخشان جمع بدل میکند.

فکر میکنم الان به سلیقه او در پوشیدن و ست کردن لباس بیشتر دقت کنید و از آنها در روزمره خود بهتر استفاده کنید.

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا