مد و فشن

چطور مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام شد؟

پرسوناژهای معروف زیادی در اینستاگرام وجود دارند که هر روزه با اتفاقاتی که در فضای خصوصی آنها میافتد قصد درگیر کردن مخاطبان بیشتری را دارند. در میان این شخصیت های معروف و ایننفلوئنسرهای اینستاگرامی میتوان مارک جاکوبز  (Marc Jacob) را به عنوان یک نمونه خارق‌العاده در سال ۲۰۱۹ نام برد، کسی که موفق ترین در میان اینفلوئنسرهای فشن و مد بوده است.

مارک جیکوبز (Marc Jacob) در اینستاگرام شخصی خود به قدری قوی و خوب است که امکان نگاه نکردن و گذر کردن از آن برای شما وجود ندارد. او همیشه شخصیتی خارق العاده و همچنین متفاوت و عجیب داشته است و مدل لباس هایی به تن می کند و عکس هایی از اکسسوری ها و یا انواع پوشش های مختلف را با دیگران به مشارکت می گذارد که در همین فضا هستند اما در عین حال بسیار جذاب و درخشان و پر از رنگ و طرح نیز هستند. لباس های استفاده شده توسط مارک جاکوبز بسیار جذاب و در عین حال سرگرم کننده اند و باعث شور و شوق در مخاطبان می شوند. برخی از طرحهای وحشی و ترکیبشان با کفش های عجیب و غریب و یا بوت های پاشنه بلند که در صفحه اینستاگرام او میبینید مختص خود او و سلیقه شخصی اوست.

چطور مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام شد؟

درست است که همراه شدن با عکسهای مارک جاکوبز، جذابیت زیادی برای مخاطبین دارد اما باید بدانید که دلیل اصلی چیز دیگری است و یکی از اصلی ترین برگ های برنده او استفاده از لباس ها و برندهای متفاوت و مختلف است.

مارک جاکوبز برخلاف بسیاری از دیزاینر های دنیا که فقط از طرح ها و یا اتفاقات مربوط به برند خودشان صحبت و استفاده می کنند، با استفاده از طرح های مختلف برندهای دیگر و نشان دادن خلاقیت این برندها در استفاده از رنگ، طرح و یا ترکیبی از آنها با یکدیگر به یک نتیجه بسیار جذاب در میان مخاطبان اش رسیده است.

بخوانید
با این روشهای ساده رنگ پوست خود را تشخیص دهید

مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام

 او از طرح های برندهای دیگر تعریف می کند و آنها را جذاب عنوان کرده و برای ست کردن لباس های خود و پوشیدن آنها و قرار دادن شان در صفحه شخصی خود هیچ ابایی ندارد. این روش برای اولین بار است که در میان دیزاینر های معروف دنیا اجرا می شود که البته نتیجه خارق العاده ای را برای او و برای برندهایی که او به تن می‌کند نیز به همراه داشته است.

مارک با این کار در واقع باعث ایجاد یک آنومالی و یا تضاد بسیار بزرگ در میان دیزاینر ها و طراح های لباس شده است. استفاده از تگ و یا هشتگ و منشن کردن برندها و طراح ها در عین حال باعث میشود او آن‌ها را نیز ساپورت کند تا جایی که برخی از برندها پس از استفاده کردن نمونه های لباس هایشان و دیزاین کردن آنها توسط او توانسته اند به فروش و یا توجه بسیار زیاد از جانب مخاطبان نیز برسند.

مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام

در برخی از موارد مارک جاکوبز به عنوان یکی از چهره های تاثیر گذار برای برند مورد نظر نیز نام برده شده است. به عنوان مثال او که عاشق مدل های درخشان و پر زرق و برق است از ساپورت کردن و حمایت این گونه برند ها و یا محصولات و لباس های مربوط به این برند ها ابایی ندارد. استفاده از ژاکت برند سلین که طرح های گورخری زرد رنگ در آن استفاده شده است یکی از این نمونه ها میباشد.

در نوامبر ۲۰۱۸ او از یک پالتو سیاه رنگ براق مشکی مربوط به برند ژیوانشی استفاده کرد. در سلفی خود آن را به مخاطبان خود نشان داد و عنوان کرد که این لباس مانند “یک لکه سیاه رنگ نفت” جذاب است. این حرکت او باعث شد که تبدیل به یکی از چهره‌های این برند نیز بشود.

بخوانید
تاثیر شگفت انگیز رنگ ها بر زندگی شما

مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام

یا به عنوان مثال مارک جاکوبز با پوشیدن یک شال ابریشمی گوچی به همراه یک پالتوی صورتی رنگ پر از تزیینات پر زرق و برق و پولک دار و یک عینک برند لووه Loewe نیز همراه کرد و از آن به عنوان لباس روز نام برد. او با منشن کردن برندهای مورد استفاده و همینطور الساندرو میکله طراح معروف برند گوچی، موجی از تعجب را در مخاطبان ایجاد کرد. البته شاید تیپ و قیافه عجیب او چندان جذاب و زیبا نباشد اما با این حال تاثیری که در میان مخاطبان گذاشته است حیرت انگیز بوده، در واقع صداقت او برای استفاده از دیگر برندهاست که مورد توجه بسیاری از همراهان پیج اینستاگرام مارک جاکوبز  (Marc Jacob) قرار گرفته است.

مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام

می توان گفت که مارک جاکوبز بسیار شناخته شده، با توجه به موج اینستاگرام و اتفاقات اخیر دنیای دیجیتال به خوبی متوجه شده است که چگونه می‌تواند یک مارکتینگ و برندینگ موفق را برای برند معروف و جهانی خود ارائه کند. او با هوشمندی بسیار موفق شده است تا نکات برندینگ مدرن را در پیج اینستاگرام شخصی اش پیاده کند و نتیجه فوق‌العاده ای نیز از آن بگیرد. این مورد یکی از نکات همیشگی است که من نیز در بسیاری از جلسات با برندهای مختلف به آن اشاره کرده ام.

مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام

متاسفانه اکثر برندهای ایرانی هنوز نیز حاضر به پذیرفتن اینگونه روشهای همکاری نیستند. نکته این است که در دنیای امروز هر چه توانایی ارتباط با دیگر برندها و اشخاص و پرسوناژهای معروف و یا حتی غیرمعروف را داشته باشید میتوانید اتفاق بزرگتری را در مسیر برندسازی خود به وجود آورید و با تکیه کردن بر نکات قدیم مارکتینگ و برندینگ دیگر نمی توانید در این دنیای جدید و در مسیری که امروز در پیش روست به موفقیت های بزرگ برسید. این نمونه یکی از بهترین نمونه‌های موجود در سال 2019 بود که البته می توان موارد موفق بسیار دیگری را نیز به آن اضافه کرد، تنها کافیست به معروف ترین پیجهای بلاگرهای دنیا و یا برند های معروف سری بزنید و از هشتگ ها و منشن های آنها الهام بگیرید.

بخوانید
لاغری سریع با روش های اثبات شده - بهترین رژیم غذایی

مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام

مارک جاکوبز بهترین فشن اینفلوئنسر ۲۰۱۹ اینستاگرام

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا