عکاسی فشن یا همان عکاسی مد، یکی از شاخه های مهم و رو به رشد در خدمات عکاسی است و نقش بسیار مهمی در فروش لباس و اقلام متفاوت مرتبط با آن ایفا مینماید. عکاسی فشن با نمایش عکس لباس، لوازم آرایشی-بهداشتی، زیورآلات و … اقلام مختلف و متنوعی را معرفی کرده و در واقع میتوان گفت که عکاسی فشن، این محصولات را برای فروش و ارائه به بازار آماده میکند.

 عکس فشن تاریخ مصرف بسیار کوتاهی دارد و خیلی سریع نیاز به جایگزین شدن با عکس جدید و محصول جدید دارد. خدمات عکاسی فشن اگر به روز و بر اساس استاندارهای صحیح این صنعت عظیم، و با کیفیت و خلاقیت لازم ارائه شود، یکی از عوامل اصلی موفقیت در افزایش فروش برندهای لباس، طلا و جواهر، لوازم آرایشی-بهداشتی، کیف و کفش و … است زیرا که عکاسی فشن تاثیر کاملا مستقیم بر روی احساسات مخاطب داشته و در نهایت به فروش بیشتر برند منجر میشود.

عکاسی فشن، یکی از اصلی ترین تخصص های استاد فریبرز میرکبیری است که در گروه نگاتیو استودیو و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه میشود. استاد میرکبیری پروژه های متعدد عکاسی فشن (عکاسی مد) را در داخل و خارج از کشور اجرا کرده اند و تجربیات متفاوت و ارزشمند خود را به همراه خلاقیت در کنار علم روز جهان در مبحث عکاسی فشن (عکاسی مد) آمیخته اند تا بتوانند در نهایت آثاری ماندگار، خیره کننده و چشم نواز را خلق نمایند. عکس خوب ضمن تاثیر در افزایش فروش کسب و کار و برندها، کمک شایانی نیز به ایجاد یک تصویر مناسب و منطبق بر اصول برند شما را رقم میزند که جهت یک مجموعه حرفه ای همگام با صنعت روز مد جهان که به دنبال پیشرفت در زمینه کار، پرستیژ کاری و اعتماد سازی در نزد مشتریان خود میباشد امری ضروری است.


لازم به یاد آوریست که کلیه خدمات عکاسی، شامل عکاسی فشن یا عکاسی مد که توسط استاد فریبرز میرکبیری در گروه نگاتیو استودیو در داخل کشور ارائه میشود، تماما تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مابقی نمونه کارهای عکاسی مد موجود که در این بخش و یا بخش های دیگر سایت مشاهده میشود به طور کامل در خارج از ایران انجام گرفته است.


صنعت و پوشاک و به تبع آن مد و مدلینگ و کلیه شاخه های آن روز به روز در حال پیشرفت میباشد. این زمینه به یکی از پول سازترین زمینه های صنعت امروز دنیا بدل شده و باب جدیدی را بر روی دنیای تبلیغات گشوده است. عکاسی مد به عنوان یکی از تخصصی ترین و همچنین پر مخاطب ترین انواع عکاسی در بازار تبلیغات، امروزه جایگاه بسیار پر رنگی را به خود اختصاص داده است و با وجود اتفاقات روز به روز دنیای مد هر روزه نیز در حال پیشرفت می باشد. با توجه به تاثیر شدید دنیای دیجیتال در برندینگ و تبلیغات و به خصوص فشن و مد نیاز به خلق آثار عکاسی چندین برابر بیش از گذشته شده و در چنین فضای رقابتی شدید، یافتن یک عکاس مد که با اطلاعات روز دنیا همراه باشد و قابلیت ارائه یک محصول منطبق بر استاندارد های مد را داشته باشد از دغدغه های هر برند خوش فکری است.

در این بخش میتوانید برخی از نمونه کارهای عکاسی فشن (عکاسی مد) استاد فریبرز میرکبیری ارائه شده توسط گروه نگاتیو استودیو را ملاحظه فرمائید.