درباره نگاتیو استودیو

دپارتمان عکاسی


برگزاری سمینارها، کارگاه های تخصصی مربوط به عکاسی و برندینگ


فعالیت به عنوان استاد عکاسی مد و فشن ، برگزاری سمینار و کنفرانس ها، کارگاه های تخصصی مربوط به عکاسی و برندینگ ، چاپ مقالات و مصاحبه با روزنامه های مختلف و مصاحبه های تلویزیونی ، فعالیت حرفه ای در کشورهای مختلف از جمله ایتـالیا و کشورهای عربی و ایران همچنین همکاری با برخی برندهای معتبر جهـان مانند ریناشنته ، چروتی ، تروساردی ، بورژوا و غیره را یا برخی از برترین برند های ایرانی از جمله سن ایچ، پارس خزر، معراج ایرلاین، مجموعه حس خوب زندگی و … گوشه ای از فعالیت های استاد فریبرز میرکبیری در چند سال اخیر بوده است.

دپارتمان تبلیغات


ايده‌هايي براي شعار، طرح کمپين، کاراکتر سازي، طراحي لوگو و هويت بصري


ايده‌هاي خلاقانه و شناخت خوب مخاطب قلب يک برنامه تبليغاتي موفق محسوب مي‌شوند. در مجموعه نگاتيو استوديو ايده‌ها در اتاق فکر ما که متشکل از طراحان گرافيست ، ایده پردازان و هنرمندان خلاق است بر مبناي اهداف مشتريان و در غالب ايده‌هايي براي شعار، طرح کمپين، کاراکتر سازي، طراحي لوگو و هويت بصري که قابليت انتقال به بازار و مخاطبان شما را از طريق رسانه‌هاي مختلف داشته باشند را به طور اختصاصی برای زمینه مورد نظر طراحی میکند.

دپارتمان طراحی وب


خدمات طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی


خدمات طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ از ملزومات دنیای مدرن و عصر دیجیتال میباشد. گروه نگاتیو استودیو امکان طراحی و راه اندازی وب‌سایت‌های استاتیک و داینامیک را بر اساس بالاترین استاندارد های موجود در دنیا دارد. خدمات دیجیتال مارکتینگ ، سئو (بهینه سازی وبسایت) ، مشاوره افزایش فروش و توسعه کسب و کارهای سنتی و آنلاین که دغدغه امروز بسیاری از شرکتها و مجموعه ها است جزء تخصص های دپارتمان طراحی وب این مجموعه میباشد.

دپارتمان طراحی مد


خلاقیت در طراحی و ساخت محصولات فشن و مد مختص بازار ایران


گروه نگاتیو استودیو یکی از اولین گروه های ایرانی است که از ابتدای ورود به بازار ایران با تمرکز بر پرورش و هدایت استعداد ایرانی و با خلاقیت در طراحی و ساخت محصولات فشن و مد مختص بازار ایران و نه تنها تقلید و کپی از نمونه های مشابه خارجی تاکید داشته است. طراحان این گروه با داشتن تجارب حرفه ای و پشتوانه شناخت و همکاری با برخی برند های بین المللی توانایی ارائه خدمات طراحی لباس ، پارچه ، کیف و کفش و استایل خصوصی و شخصی (Personal Stylist) … را برای پرسنل کارخانه ، شرکت و یا شخص شما داراست.

دپارتمان بین الملل


ترجمه‌ی متون و ترجمه‌ی شفاهی و یا مترجمی همزمان


بخش بین‌الملل نگاتیو استودیو با بهره‌گیری از استادان باتجربه در زبانهای مختلف از جمله ایتالیایی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، روسی ، ... در حوزه‌ی ترجمه‌ی متون و ترجمه‌ی شفاهی و یا مترجمی همزمان از سال 1391 در ایران به فعالیت مشغول است. از مهم‌ترین ملاک‌ها برای تنظیم یک قرارداد تجاری مابین طرفین قرارداد اطلاع صحیح از مقاصد دو طرف میباشد که این مهم نیازمند تجربه و تسلط در فن ترجمه و شناخت کافی از فرهنگ اجتماعی هر دو طرف است.

رفتن به نوارابزار