شرکت دانیار فناوری اطلاعات یکی از شرکتهای مطرح در زمینه زیرساخت ها شبکه و مخابرات میباشد. در طی سالهای اخیر، نگاتیو استودیو افتخار همراهی با این مجموعه را در دوره های مختلف کوتاه وبلند کاری داشته و دارد که شامل کمپین های تبلیغاتی، مشاوره برندینگ و تبلیغاتی، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی از محصولات این شرکت، ساخت آگهی های روزنامه ای، چیدن یک تیم تبلیغاتی مناسب و … بوده است. در سال اخیر نیز افتخار همراهی با این مجموعه را در زمینه ریبرندینگ برند شرکت دانیار و در آستانه پنجمین سالگرد افتتاح شرکت داشتیم که شامل طراحی مجدد لوگو و ست اداری، خبرنامه، طراحی سایت، بازنگری تیم فروش، کمک به برگزاری سمینار و … جهت این شرکت گردید.

تیم متخصص شرکت دانیار با پشتوانه فنی تولیدکنندگان معتبر و همچنین با عضویت در انجمن های بین ‏المللی استاندارد‏سازی از یک طرف و با پشتوانه سوابق اجرایی خود از طرف دیگر، قادر به ارائه راهکارهای نوین و متفاوتی بوده که ضمن صرفه‏ جویی در هزینه‏ های راه‏ اندازی شبکه‏ ها، نگاه به نیازهای آتی و کیفیت مطابق با استاندارد‏ها را در نظر گرفته است.

استاد فریبرز میرکبیری به جز فعالیت  تخصصی که درحوزه خدمات عکاسی حرفه ای مانند عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، عکاسی فشن و … دارند ، در زمینه مشاوره ریبرندینگ و تبلیغات شرکتها و همچنین راه اندازی کمپین های تبلیغاتی مختلف نیز با تکیه بر خلاقیت و ایجاد تصویری ماندگار، دارای تسلط بسیار زیادی بوده و ایجاد تمایز و جذابیت نسبت به سایر کمپین های تبلیغاتی رقبا از خصوصیات بارز اینگونه خدمات اجرا شده توسط استاد فریبرز میرکبیری و گروه نگاتیو استودیو میباشد.

در این بخش میتوانید برخی از نمونه کارهای مربوط به شرکت دانیار را ملاحظه فرمائید.