شکلات پارمیدا نامی آشنا برای ایرانی ها است که در طی دهه اخیر توانسته قسمت عمده ای از بازار خوراکی ها و تنقلات را با ایجاد محصولات مختلف و متنوع که همگی پایه شکلات دارند را به خودش اختصاص دهد. گروه نگاتیو استودیو به مدیریت عکاس حرفه ای بین المللی، استاد فریبرز میرکبیری در همکاری با شرکت کیان شکلات کیمیا (شکلات پارمیدا) که شامل عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی تمامی محصولات این شرکت بوده در یک دوره فشرده عکاسی، موفق به جمع آوری یک مجموعه عکس کامل از این محصولات شد. لازم است اضافه کنیم که عکس ها همگی با حداقل افکت و نهایت کیفیت خروجی تقدیم مشتری شدند. ایجاد حداقل تغییر در خروجی و یا جلوگیری از ادیت و فتوشاپ کاری های غلیظ باعث میشود تا طراح های مجموعه توانایی تغییر بهتر و دقیق تر محصولات را بر اساس سلیقه شخصی هر برند داشته باشند و با ایجاد ادیت های چند باره دچار افت کیفیت شدید در عکس ها و در نهایت کاتالوگ محصولات نشوند.

شرکت شکلات پارمیدا، همیشه با شعار “پارمیدا، طعم واقعی شکلات” در تلاش است تا انواع شکلات را بر طبق سلیقه اقشار و گروه های مختلف خریداران و همچنین فروشندگان در سراسر کشور و از بهترین انواع آن ارائه دهد. شرکت کیان شکلات کیمیا در سال ١٣٧٧ با هدف تولید انواع شکلات و فرآورده های کاکائویی در شهرک صنعتی ایوانکی تاسیس و به بهره برداری رسید. شرکت کیان شکلات کیمیا، انواع شکلات تولیدی خود را با نام تجاری پـارمـیـدا معرفی کرده  و در حال حاضر با بیش از ٤٠ نوع بسته بندی متنوع و با استفاده از بهترین کره کاکائو خالص در حال تولید محصولات شکلات خود میباشد.

شرکت شکلات پارمیدا در جهت حفظ سلامتی هموطنان عزیز با انجام مطالعات و تحقیقات بازاریابی و پی بردن به سلیقه مصرف کنندگان شکلات به موفقیتهای با ارزشی در زمینه تولید شکلات تلخ با درصد های مختلف برای اولین بار در ایران دست پیدا نمود.

در این بخش برخی نمونه کارهای عکاسی شکلات پارمیدا ارائه شده توسط استاد فریبرز میرکبیری در گروه نگاتیو استودیو را میتوانید ملاحظه فرمائید.