مجموعه ” حس خوب زندگی ” که به عنوان برترین مجموعه سلامت و تندرستی ایران نیز شناخته میشود جزء معدود برندهای ایرانیست که توانایی رقابت با همتا های جهانی خود را دارد و توانسته بین 10 مجموعه برتر اسپا، فیتنس و سلامت دنیا قرار گیرد که با کیفیت و تمرکز بسیار بر ارائه خدمات تخصصی به مشتریان خود میتواند نقش پررنگی را در زمینه ورزش و سلامت برای مخاطبان خود ایجاد کند. همکاری 4 ساله استاد فریبرز میرکبیری با مجموعه حس خوب زندگی به عنوان یک برند موفق و پیشرو در ایران که مخاطبان بسیاری را جلب کرده است جزء افتخارات گروه نگاتیو استودیو است که در زمینه خدمات عکاسی تبلیغاتی با برندهای برتر ایرانی همکاری داشته باشد.

حس خوب زندگی  پس از  سالها مطالعه مستمر و بهره گیری از دانش بیش از 43 گروه متخصص داخلی و خارجی، در سال 1391 مجموعه اسپا و تندرستی “حس خوب زندگی” را در یکی از مرکزی ترین و برجسته ترین مناطق اداری و تجاری شهر تهران افتتاح شد..

مجموعه حس خوب زندگی با عرضه کردن نسل جديدی از خدمات ورزشی لوکس و ارتقاء سبک زندگی، به سرعت به برندی خوشنام تبدیل گشت که بسیار محبوب شده و توانسته مورد استقبال افراد برجسته و سختگیری قرار گیرد که به دنبال فضایی مطمئن، و دارای آرامش اختصاصی در فضایی به وسعت 3500 متر مربع برای بهبود سلامت جسمی و آرامش ذهنی در کنار افرادی هم سطح خود هستند.

چشم انداز مجموعه حس خوب زندگی این است که در صنعت تندرستی به انتخاب اول مشتریان تبدیل شود. در این بخش و همچنین وبسایت این مجموعه میتوانید برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط استاد فریبرز میرکبیری در مجموعه حس خوب زندگی را مشاهده نمائید.