تخفیف ویژه به مناسبت عید نوروز و مقابله با ویروس کرونا

عید نوروز و آغاز سال 1399 نزدیک است. از طرفی بحرانی جدید در قالب یک بیماری به نام کرونا نیز در کشور به وجود آمده که متاسفانه در حال گسترش است. لذا این دو موضوع باعث شد تا متناسب با هر کدام، تخفیف و پیشنهاد ویژه ای برای محصولات و دوره های آموزش عکاسی وب سایت نگاتیو استودیو در نظر بگیریم.

پیشنهاد اول:

کلاس آنلاین آموزش عکاسی مقدماتی شامل تخفیف 30 درصدی به مناسبت راه اندازی این سبک آموزشی و همچنین کمک به مقابله با ویروس کرونا

با توجه به درخواست های برخی کاربران عزیز وب سایت نگاتیو استودیو و همچنین با توجه به شرایط اضطراری درباره بیماری کرونا در کشور به جهت مقابله با ویروس کرونا و به دلیل اینکه بهتر است همگی ما تا حد امکان از خانه های خود خارج نشویم، برای استفاده بهتر از زمان سپری شده در خانه، تصمیم به برگزاری دوره آموزش آنلاین عکاسی مقدماتی گرفته ایم.

با این روش میتوانید به راحتی و در منزل خود، از طریق ارتباط تصویری توسط اسکایپ و یا واتس اپ ، با مدرس دوره (استاد فریبرز میرکبیری) ارتباط برقرار کرده و دوره آموزشی عکاسی مقدماتی را ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی بگذرانید.

از مزایای اصلی دوره این است که کلیه دوستان و علاقمندان، بدینوسیله میتوانید از سراسر ایران و جهان به این دوره آموزش عکاسی دسترسی داشته و بدون محدودیت مکانی از آموزش های مجموعه نگاتیو استودیو در زمینه عکاسی مقدماتی بهره مند شوند.

به مناسبت شروع برگزاری دوره آنلاین آموزش عکاسی مقدماتی، قیمت این دوره برای مدت محدودی با 30 درصد تخفیف نسبت به دوره حضوری برای علاقمندان در نظر گرفته شده است.


جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین در دوره آموزش عکاسی مقدماتی با 30 درصد تخفیف،

بر روی لینک زیر کلیک نمائید

ثبت نام کلاس آنلاین آموزش عکاسی مقدماتی


تخفیف عید نوروز

پیشنهاد دوم:

تخفیف 20 درصدی بر روی کلیه محصولات و کلاس های آموزش عکاسی (دوره های حضوری) تا پایان اسفند ماه 1398

لازم به یادآوریست که این دوره و تمامی دوره ها تا پیش از عید نوروز با تخفیف ارائه میگردند و در صورت ثبت نام امکان برگزاری دوره ها تا اواسط اردیبهشت ماه را خواهید داشت. 

کلیه قیمت های دوره ها و محصولات آموزشی این مجموعه در سال آینده 1399 تا حدود 30 درصد افزایش خواهند داشت.


کد تخفیف:  eid99

(کافیست در فرم خرید، کد بالا را وارد نمائید تا 20 درصد تخفیف بر روی قیمت لحاظ شود)


همین امروز نسبت به ثبت نام اقدام کنید

تخفیف ویژه ویروس کرونا